__________________________________Vítej Dobrodruhu________________________________________

Cynthia Nixon - Miranda Hobbes

25. února 2007 v 18:37 | Lily |  Sex and the city
Cynthia pravděpodobně nejznámější svou rolí Mirandy v populárním seriálu "Sex ve městě" podle nejnovějších informací chodí s aktivistkou za vzdělání a ředitelkou "Alliance for Quality Education" Christinou Marinoni.
Cynthia zkouší jiný druh sexu ve městě. V současné době (září 2004) již skoro 10 měsíců chodí se ženou. V červnu roku 2003 se rozešla se svým přítelem, a zároveň otcem svých dvou dětí, Dannym Mozesem. Podle jejích přátel svůj lesbický vztah začala v lednu roku 2004.
V současné době nechce být tak otevřená jako Rosie O´Donell, ale když se jí novináři zeptali na její údajný vztah se ženou, nevykrucovala se,: "Můj soukromý život je má věc, ale momentálně nemám co skrývat. Takže co vám řeknu je, že jsem velmi šťastná."
Cynthia začala s Dannym chodit už na střední škole a fakt, že se nikdy nevzali vysvětluje takto,: "Manželství není nic, co se mi zamlouvá. Dannymu to nevadilo, tak to nebyl problém." Rozdělili si péči o své děti a tvrdí, že zůstali přáteli.
Podle všeho spolu přítelkyně ale nežijí a Cynthia se rozhodla držet věci pod pokličkou, proto na všechny události chodila sama, nebo se svou matkou. Náhlý obrat v jejím životě je ale v rozporu s její postavou Mirandy v "Sexu ve městě", která je již usazená a má dítě se svým přítelem.
Cynthia a Christina se seznámily během boje za větší financování a menší třídy ve veřejných školách. Jejich přátelé tvrdí, že sdílely stejný silný závazek zlepšit život dětí ve městě i státě. Na několika akcích "Alliance" poté byly viděny bok po boku. Obě tvrdí, že svůj vztah myslí vážně a že chcou vybudovat rodinu se dvěma mamkami. "Cynthia tvrdí, že je to nejšťastnější vztah jaký kdy měla."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama