__________________________________Vítej Dobrodruhu________________________________________

Sebastian

20. února 2007 v 13:22 | Lily |  Stín
Narozen v roce 1906, Paříž. O dva roky později se narodila a jeho sestra. V roce 1924 Sebastianova matka zemřela na černé neštovice. Osmnáctiletý Sebastian nebyl nakažen, ale jeho sestra zemřela na stejnou nemoc o pár dní později. Sebastian zůstal sám s otcem, který se čím dál více uzavíral do sebe. Přestal chodit do práce a o pár týdnů později zmizel. Sebastian ho už nikdy neviděl.
Hlad Seba vyhnal do ulic, kde ho o rok později, promrzlého a vyhublého na kost, našla Luciana, v té době ještě čerstvá upírka. Chtěla se jím nakrmit, ale něco jí na něm upoutalo. Kousla ho, ale nepila. Bylo to pro ní nesmírně těžké, měla pocit, že se nedokáže ovládnout, ale zvládla to. Za pár minut se jeho srdce zastavilo a ona ho odtáhla pryč. Trvalo několik dní, než se probudil. Podle očekávání si nic nepamatoval. První, co uviděl, byla ona. Tyčila se nad ním jako Anděl, s nelidsky bledou pletí a černýma očima.
Několik let žil s ní, potom se ale začala vracet jeho osobnost. S ní přicházely i vzpomínky a on si jednoho dne uvědomil, co vlastně dělá. Odešel od Luciany, která se ho bála zničit, i když by to bylo jediné, co by si po jeho opuštění doopravdy přála. Několik týdnů se trápil žízní. Byla však už nesnesitelná a on musel odejít z města, protože věděl, že by se jinak neudržel. Po dalších dvou týdnech přestával být schopen pohybu. Moc si nepamatuje, jak ho Pelletier s Viktorií zachránili, protože blouznil. Sebastian brzy zjistil, že může žít i jinak, nemusí zabíjet lidi, aby přežil. Pár let zůstal se skupinou, která ho naučila živit se zvířaty, ale poté se odpojil.
Někdy v té době našel Anetu. Byla to čerstvá upírka, která se živila bezdomovci. Sebastian v ní viděl svojí sestru- nemohl jí tam nechat. Od té doby žili spolu, přizpůsobovali se době. Sebastian většinou studoval, nebo pracoval tak dlouho, dokud to bylo možné a potom se odstěhovali a začali znovu. Čím mladší předstírali že jsou, tím déle se ve městě mohli zdržet.
Před pár lety k nim přibyl Mike a Sebastian studoval medicínu až do té doby, kdy poznal Evelyne, která jeho zaběhnutý život obrátila vzhůru nohama.
ABYCH ŘEKLA PRAVDU, TAK JSEM ZATÍM NENAŠLA NIKOHO, KDO BY SE MI NA SEBASTIANA HODIL. NAPIŠTE MI PROSÍM SVÉ NÁZORY ALESPOŇ NA IANA SOMERHALDERA, KTERÝ MI ZATÍM PŘIJDE NEJPŘIJATELNĚJŠÍ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzka Zuzka | 20. února 2007 v 20:09 | Reagovat

Ehm, ne. Ale souhlasím, je fakt těžké najít někoho, kdo by se na Sebastiana hodil.

2 Antionette Antionette | Web | 24. července 2007 v 12:17 | Reagovat

mě se na něj teda moc nehodí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama